Concurentii premiati la CONCURSULUI NATIONAL DE INTERPRETARE “MUSICA VERA”, editia a IV-a, 11 – 17 iunie 2018, Bucuresti
Felicitari tuturor participantilor !

GRUPA PANA IN 7 ANI

Sectiunea Pian – Incepatori
Loc I – Varghida Sara Maria, Bucuresti

GRUPA 7-8 ANI

Sectiunea Pian – Incepatori
Loc I – Mateescu Alessia-Margot, Bucuresti
Loc I – Petre Irina Maria, Bucuresti
Loc II – Apostol Larisa Teodora, Bucuresti
Loc II – Brad Serafim Nicolae, Bucuresti
Loc II – Patru Nicole, Bucuresti
Loc III – Babes Radu, Bucuresti
Loc III – Zetu Caterina Maria, Bucuresti
Mentiune – Toma Maria Alexia, Bucuresti
Mentiune – Serbanescu David Alexandru, Bucuresti

Sectiunea Pian – Avansati
Loc I – Yahya Adam – Marwin, Bucuresti
Loc II – Trofin Maria Teodora, Constanta
Loc III – Patru Ion, Bucuresti

GRUPA 9-10 ANI

Sectiunea Pian – Incepatori
Loc I – Morlova Maia Ilinca, Bucuresti
Loc II – Neacsu Miruna Maria, Bucuresti

Sectiunea Pian – Avansati
Loc I – Paraian Ioana Rebeca, Bucuresti
Loc II – Preda Daria Teodora, Bucuresti
Loc II – Ghiculescu Beatrice, Bucuresti
Loc III – Olteanu Radu Stefan, Bucuresti

Sectiunea Canto – Incepatori
Loc I – Neacsu Miruna Maria, Bucuresti

Sectiunea Canto – Avansati
Loc I – Durina Maria Diana, Bucuresti
Loc II – Istoc Maria Isabela, Bucuresti

Sectiunea Chitara – Incepatori
Loc I – Vasile Eduard Mihai, Bucuresti
Loc II – Ilie Daniel Andrei, Bucuresti
Loc III – Mangeac Ruxandra, Bucuresti

Sectiunea Chitara – Avansati
Loc I – Radu Ilie, Craiova
Loc II – Andrei Mariu, Bucuresti
Loc III – Oprescu Ion, Giurgiu

Sectiunea Vioara – Avansati
Loc I – Iordache Valentin, Calarasi

GRUPA 11-12 ANI

Sectiunea Pian – Incepatori
Loc I – Mircescu Razvan Marian, Bucuresti

Sectiunea Pian – Avansati
Loc I – Hardon Miriam Ariana, Galati
Loc II – Palade Irina, Bucuresti
Loc II – Staicu Filip Antonio, Bucuresti
Loc III – Hrisca Elena, Bucuresti

Sectiunea Canto – Avansati
Loc I – Hanu Bianca Andreea, Ploiesti

Sectiunea Chitara – Incepatori
Loc I – Mozas Denisa Maria, Bucuresti

Sectiunea Vioara – Avansati
Loc I – Hulubei Simona Elena, Bucuresti

GRUPA 13-14 ANI

Sectiunea Pian – Incepatori
Loc I – Vasile Marilena, Sibiu
Loc II – Paraschiv Alexandra, Bucuresti
Loc III – Manolache Marian, Constanta
Mentiune – Traian Laurentiu, Bucuresti

Sectiunea Pian – Avansati
Loc I – Tudor Alexandru, Valcea
Loc II – Macovei Remus, Sibiu
Loc III – Popescu Rares, Bucuresti
Mentiune – Serban Darius, Valcea

Sectiunea Canto – Incepatori
Loc I – Grigoriu Alexandru, Constanta
Loc II – Lohin Raluca, Bucuresti
Loc III – Vasile Marian, Bucuresti

Sectiunea Canto – Avansati
Loc I – Valentina Vagaon, Bucuresti

Sectiunea Chitara – Incepatori
Loc I – Ene Mihalea, Constanta
Loc II – Teodorescu Maria, Bucuresti
Loc III – Gheorghe Alin, Valcea
Mentiune – Serban Alexandra, Constanta

Sectiunea Vioara – Incepatori
Loc I – Radulescu Constantin, Bucuresti
Loc II – Tudor Alexandru, Valcea
Loc III – Enache Marius, Bucuresti

Sectiunea Vioara – Avansati
Loc I – Gheorghe Catalin, Bucuresti
Loc II – Constantin Stefan, Valcea

GRUPA 15-16 ANI

Sectiunea Pian – Avansati
Loc I – Armanaschi Vittorio Antonio, Pitesti
Loc II – Rosu Vlad Andrei, Bucuresti

Sectiunea Canto – Incepatori
Loc I – Danciulescu Maria, Bucuresti
Loc II – Preda Alexandru, Targoviste
Loc III – Florea Mihaela, Bucuresti
Mentiune – Voinea Marius, Constanta

Sectiunea Canto – Avansati
Loc I – Gitoi Stefan Cosmin, Bucuresti

GRUPA 17-18 ANI

Sectiunea Vioara – Avansati
Loc I – Comanescu Irina Maria, Bucuresti

GRUPA PESTE 19 ANI

Sectiunea Pian – Avansati
Loc I – Goga Mihai Radu, Pitesti
Loc II – Brezeanu Constantin, Bucuresti

Sectiunea Canto – Avansati
Loc I – Alexandru-Berlic Florentina, Bucuresti